Судоку

Багато хто з нас любить цю головоломку з числами, що походить з Японії. У буквальному перекладі судоку означає «єдине число». І це також пояснює справжню мету гри.

Квадратне ігрове поле розбите на три блоки по три, кожен з яких складається з дев'яти клітинок. Таким чином, все ігрове поле складається з 81 поля з 9 рядками і стовпчиками. Від 22 до 36 полів заздалегідь визначені цифрами від 1 до 9, залежно від обраного вами рівня складності.

Тепер Ви треба заповнити всю головоломку правильними числами за умови, що у кожному рядку, стовпчику і блоці числа від 1 до 9 зустрічаються тільки один раз.

Розв'язування судоку – чудова можливість потренувати мозок, адже тут розвивається логіка та здатність до дедукції. Судоку насправді ефективніше, ніж кросворд, тому що тут не можна звернутися до набутих знань.

Почніть прямо зараз розв’язувати головоломки судоку і розвивайте своє логічне мислення. Маленька порада:для початку, розпочніть з рівня складності для початківців – Ви здивуєтеся, як швидко станете експертом!

Бажаємо вам веселощів та успіхів!