1. doppelherz.ua
  2. Бренд
  3. Захист клімату

Захист клімату в «Доппельгерц»

Екологічно безпечний розвиток та захист клімату для торгової марки «Доппельгерц» – це питання, які вже давно близькі нашим серцям. Понад 20 років ми приділяємо значну увагу збереженню ресурсів.
100 Jahre Doppelherz verschiedene Produkte

Ми несемо соціальну відповідальність не лише як бренд «Доппельгерц», але й як компанія «Квайссер Фарма ГмБХ & Ко. КГ», коли йдеться про обмеження глобального підвищення температури та зменшення викидів CO2, спричинених людиною. Тому зменшення та балансування викидів CO2 є настільки ж важливими для нашої компанії, як і відмова від використання пластику в упакованні нашої продукції.

Ми працюємо кліматично нейтрально

Вся продукція від «Квайссер Фарма» виробляються з метою досягнення кліматичної нейтральності. У довгостроковій перспективі ми працюємо над ще більшою економією пакувальних матеріалів та використанням екологічно чистих матеріалів для пакування продукції. Завдяки досягнутій економії та довгостроковому скороченню пакувального матеріалу ми вже робимо активний внесок у захист навколишнього середовища та клімату.

Під час виробництва упаковання виділяється вуглекислий газ, і ми маємо намір і надалі зменшувати його кількість у майбутньому. На жаль, зовсім уникнути викидів CO2 під час виробництва неможливо. Ми цілковито компенсуємо це навантаження на навколишнє середовище, підтримуючи екологічні проєкти разом з нашим кліматичним експертом «КлайметПартнер» (ClimatePartner).

Ми постійно працюємо над рішеннями, щоб мати змогу запропонувати пакувальні матеріали, котрі ще більше будуть піклуватися про навколишнє середовище.

Компоненти та екологічно безпечний розвиток

Головний критерій нашої продукції – високоякісні інгредієнти. Різноманітні знаки якості та стандарти підтверджують чистоту та екологічність сировини і компонентів.

Технологія «PureMax»
Знак якості «PureMax»* свідчить про високу якість та екологічність жиру морської риби. Особлива увага також приділяється чистоті під час виробництва омега-3 жирних кислот. Для отримання концентрату ми використовуємо тільки рибу з екологічно чистих рибальських хазяйств. Періодичні перевірки та експертні висновки концентратів, а також встановлені параметри якості свідчать про винятково високу якість концентрату омега-3.

* PureMax є торговою маркою «Крода Інтернешнл Пі-Ел-Сі» (Croda International PLC), Англія.

Процес «ECO Harvesting»
Технологія «ECO Harmony»** ефективно запобігає збільшенню прилову під час вилову криля за допомогою спеціальних сіток. Таким чином, криль виловлюється в Антарктичному морі у дуже делікатний спосіб. Весь улов негайно переробляється на борту суден, і, таким чином, дає дуже чисту крилеву олію. Процес «ECO-Harvesting®»** – один з небагатьох в Антарктиді, який, як було доведено, не має негативного впливу на популяцію криля та його екосистему.

** «ECO-Harvesting®» є торговою маркою компанії «Акер БіоМарін» (Aker BioMarine)

Екологічна відповідальність

Ми дуже відповідально ставимося до збереження ресурсів. У 1997 році ми вже пройшли сертифікацію за екологічним стандартом DIN EN ISO 14001. Мета норми – поєднати постійне поліпшення екологічних показників з одночасним дотриманням екологічного законодавства. Ми також стали однією з перших компаній, яка отримала сертифікат DIN EN 50001 у 2016 році відповідно до вимог. В результаті ми запровадили систему управління виробництвом та розподілом енергії, яка ґрунтується на обліку енергетичних потоків на підприємстві та оцінці енергоефективності. Ці критерії послужили підґрунтям для технічних вимірювань, котрі допомогли підвищити енергоефективність. Таким чином ми підтримуємо екологічний підхід до використання водних та енергетичних ресурсів. Наразі ми проходимо сертифікацію за стандартом DIN EN 16247-1: тобто, сфера енергоефективності залишається важливою темою для компанії «Квайссер Фарма ГмбХ & Ко. КГ».

Весь процес виробництва продукції також розглядається з урахуванням вимог законодавства. Відбір якісної сировини, регулярний аудит підрядників, можливість відстеження транспортних маршрутів та залучення транспортних компаній розглядаються з точки зору екологічної відповідності.

«Квайссер Фарма» працює на 100% екологічно чистій «зеленій» електроенергії. Таким чином ми підтримуємо охорону навколишнього середовища та захищаємо довкілля в довгостроковій перспективі. Зелена електроенергія походить з відновлюваних джерел енергії і виробляється на гідроелектростанціях.

Більш детальну та додаткову інформацію щодо заходів із захисту клімату на підприємстві «Квайссер Фарма» можна прочитати ТУТ.

Компенсація викидів CO2

У співпраці з «КлайметПартнер», нашим експертом з питань захисту клімату, ми визначили викиди CO2, які є результатом нашої діяльності. Згодом ми ініціювали заходи зі зменшення викидів і почали компенсувати неминучі викиди CO2. Як фармацевтична компанія, ми не можемо повністю уникнути викидів CO2. Ми беремо на себе повну відповідальність за вироблений вуглець і повністю компенсуємо його викиди, підтримуючи сертифіковані проєкти із захисту клімату.

Doppelherz Produkte sind Klimaneutral
Заходи із захисту клімату

Зменшення та компенсація викидів вуглецю є важливим пріоритетом для нас. Так само ми працюємо над скороченням використання пластику в пакуванні.

Прозорість для нас є ключовим фактором: наші інвестиції в різні проєкти із захисту клімату можна відстежити за допомогою кліматично нейтрального логотипу та ідентифікатора відстеження на нашій продукції.

Windenergie
Компенсація викидів CO2 на заводі «Квайссер»

У всьому світі ми підтримуємо три проєкти із захисту клімату, які сприяють захисту клімату за допомогою різних заходів у сфері вітроенергетики, сонячної енергетики та питної води. Про

Наші проєкти із захисту клімату

Доведено, що проєкти із захисту клімату заощаджують парникові гази та роблять значний внесок у боротьбу з глобальним потеплінням. Вони також сприяють екологічному розвитку в країнах, де реалізуються проєкти, наприклад, покращуючи постачання чистої питної води, розширюючи місцеву інфраструктуру, створюючи робочі місця та захищаючи біорізноманіття.

Ми підтримуємо три проєкти із захисту клімату по всьому світу у сферах вітроенергетики, сонячної енергетики та питної води.

Вітроенергетика в Болгарії
Використовуючи енергію вітру, ми можемо виробляти енергію безпосередньо без використання горючих корисних копалин. У Болгарії ми розвиваємо вітроенергетичний проєкт, який виробляє відновлювану енергію, сприяє економічному відродженню та екологічному розвитку місцевого регіону. Більше про це можна дізнатися за посиланням: www.climatepartner.com/1100

Питна вода в Уганді
Для багатьох людей у світі доступ до чистої питної води є непростим завданням. Для багатьох сімей кип'ятіння води на відкритому вогні є необхідністю. Цей тип підготовки води спричиняє викиди CO2 і призводить до вирубки великих площ лісів. Ми підтримуємо доступ до чистої питної води в Уганді, зменшуючи парникові гази та покращуючи стан здоров'я місцевих жителів. Більше про це можна дізнатися за посиланням: www.climatepartner.com/1092

Сонячна енергетика в Китаї
Енергія від сонячних батарей вважається такою, що не містить викидів і не споживає горючих корисних копалин. Ми підтримуємо проєкт у китайській провінції Хенань, який розповсюджує сонячні печі. Це позбавляє від необхідності готувати їжу на вугільних печах в хатах і усуває забруднення димом. Більше про це можна дізнатися за посиланням: www.climatepartner.com/1089