- Де можна придбати продукти Доппельгерц?
- Чи безпечні дієтичні добавки?
- Чи можна використовувати кілька продуктів Доппельгерц одночасно?
- Що робити, якщо таблетку або капсулу важко ковтати?
- Коли з'являється підвищена потреба у вітамінах і мінералах?
- Що таке дієтичні добавки?
- Коли нам може знадобитися більша кількість поживних речовин?
Де можна придбати продукти Доппельгерц?
Придбати нашу продукцію ви можете в аптечних мережах України офлайн так і онлайн. Також ви можете нашу продукцію на маркетплейсах та інтернет-магазинах у наших партнерів.
Якщо товар відсутній в тій чи іншій аптеці - достатньо попросити у аптекаря його замовити, зазвичай, товар доставляється на наступний день.
В деяких інтернет-аптеках можна забронювати товар із знижкою і забрати самостійно. На нашому сайті запропонована саме така послуга.
Чи безпечні дієтичні добавки?
Дієтичні добавки містять концентровані інгредієнти, що присутні в їжі або використовувалися протягом десятиліть, наприклад, у формі трав'яних таблеток. Обов'язковою умовою безпеки є дотримання виробником найвищих стандартів якості. Найкраще, якщо це – перевірена компанія з відомою маркою, яка працює згідно з фармацевтичним стандартом якості ВООЗ (GMP). Це означає, що виробництво перебуває під постійним контролем фармацевтичної інспекції, а якість та відповідність продукції специфікації перевіряються.
Чи можна використовувати кілька продуктів Доппельгерц одночасно?
Найкраще обмежитися 2–3 продуктами, якщо інше не призначив лікар або дипломований дієтолог. Перед комбінуванням перевірте, щоб сумарна добова доза вітаміну A, заліза, міді, цинку, марганцю й селену не перевищувала 100 % рекомендованої норми (з урахуванням раціону). Перевищення цих меж може спричинити токсичні ефекти чи нутрієнтні дисбаланси.
Що робити, якщо таблетку або капсулу важко ковтати?
Деякі наші таблетки мають риску, тож їх можна розламати навпіл і приймати частинами. Великі капсули радимо ковтати з великою кількістю води або разом із ложкою йогурту. Не відкривайте капсулу, якщо інше не зазначено в інструкції.
Коли з'являється підвищена потреба у вітамінах і мінералах?
Організм збільшує свою потребу в поживних речовинах, передусім, у вітамінах і мінералах під час росту дітей, вагітності, лактаці, під час відновлення після переломів. Підвищена потреба виникає також у результаті стресу, фізичних навантажень (наприклад, спорту), а також в умовах так званого окислювального стресу, наприклад, при діабеті, під час вживання стимуляторів: алкоголь, нікотин.
Що таке дієтичні добавки?
Дієтичні добавки — це концентровані джерела вітамінів, мінералів та інших біоактивних речовин, які мають поживний або фізіологічний ефект. На відміну від звичайної їжі, у добавках ці інгредієнти містяться у більш концентрованій формі, що допомагає покрити специфічні потреби організму та підтримати гомеостаз
Коли нам може знадобитися більша кількість поживних речовин?
Існує багато ситуацій, коли організм збільшує потребу у вітамінах, мінеральних солях та інших елементах, таких як антиоксиданти чи рослинні біофлавоноїди. Наприклад, в умовах стресу, інтенсивної розумової або фізичої праці. Під час іспитів, занять спортом, інших фізичних та психічних навантажень, організму потрібна допомога.
Якщо ви споживаєте переважно оброблену їжу. Наприклад, продукти із білого борошна, копченості, гарячі страви, десерти і солодощі, будь-який технологічний процес, чи то кип’ятіння, чи консервування, позбавляє їжу частини поживних речовин.
Тривале зберігання, навіть в морозильній камері, може знизити вміст вітамінів в продукті. Рослинні олії, в свою чергу, піддаються окисленню під впливом світла, тому зберігання у звичайній пляшці на полиці швидко позбавляє їх здорових ненасичених кислот. Особливо чутливі лляна та оливкова олії.
Надмірне споживання алкоголю, сигарет та інших стимуляторів, вплив забрудненого навколишнього середовища та праця в шкідливих умовах також сприяють браку вітамінів.
Краще уникати сонця та використовувати сонцезахисні креми, втім за браку сонячної погоди, проживаючи своє життя в офісах, ми потребуємо додатково вітаміну D, і не лише взимку, а протягом усього року. Вітамін D синтезується в шкірі під впливом сонця, його важко в належній дозі отримати з їжею.
В період вагітності і грудного вигодовування значно зростає потреба, наприклад, в кальції, залізі і жирних кислотах (DHA), необхідних для швидкого розвитку плоду.
Постменопаузальний період - підвищена потреба в кальції, магнії, вітамінах D і K.
Веганська, безглютенова, безмолочна або вегетаріанська дієта – особливо перші дві дієти вимагають вживання достатньої кількості вітамінів групи B (наприклад, В12), а також кальцію та заліза.
Люди похилого віку мають кілька факторів, які можуть легко призвести до харчового дефіциту або анемії:
- зниження апетиту;
- порушена робота кишечника та/або порушена кишкова флора, що зменшує всмоктування поживних речовин у кишечнику, наприклад, вітаміну В12 та заліза;
- захворювання, що впливають на обмін речовин та засвоєння поживних речовин (наприклад, захворювання нирок, шлунково-кишкові захворювання, стоматологічні проблеми);
- тривале вживання ліків, які можуть порушити засвоєння поживних речовин або прискорити їх виведення з організму (наприклад, деякі ліки від гіпертонії збільшують сечовиділення).