1. doppelherz.ua
  2. Бренд

Доппельгерц - німецькі вітаміни для всієї родини!

Вже більш як сто років нас надихає бажання підтримувати здоров’я та благополуччя людей будь-якого віку. Ми із задоволенням забезпечуємо якісний продукт для вашої родини, і робимо це всю історію свого існування.
Paar am Strand

В центрі уваги Доппельгерц завжди була розробка високоякісних товарів, зроблених для популяризації і підтримки здоров’я. Бажання забезпечувати та зберігати благополуччя людей - внутрішній двигун, що дав нам силу пройти весь цей шлях починаючи від створення першого трав’яного тоніка більш як сто років тому. Сьогодні ці цінності вкорінилися також у нашій корпоративній місії. Ми ставимося один до одного з повагою кожного робочого дня, адже кожен працівник - важливий. Гуманістичний підхід, орієнтація на цінності родини, інкорпорована в культуру компанії, надихає кожного з нас працювати пристрасно та відповідально, популяризувати здоровий спосіб життя, робити свій посильний внесок у створення продуктів для всієї родини Доппельгерц.

Стійкий розвиток та соціальна відповідальність

Збереження природних ресурсів відіграє ключову роль для Доппельгерц протягом останніх двадцяти років. Наш бренд виводить відповідальність на соціальний рівень і долучається до боротьби з глобальним потеплінням, обмежуючи кількість викидів CO2. Ми впевнені, що зменшення та компенсація викидів СО2 однаково важливі, як і уникнення пластику в упаковці товарів. На жаль, неможливо повністю зменшити викиди СО2 під час виробництва через суворі гігієнічні вимоги і потребу створювати продукти з тривалим терміном зберігання. Ми повністю компенсуємо ті викиди, яких не можемо уникнути, популяризуючи та фінансуючи проекти стійкого розвитку разом з кліматичними експертами з ClimatePartner. Це значить, що всі продукти Доппельгерц - кліматично нейтральні. Нашою довгостроковою метою залишається використовувати ще менше пакувального матеріалу, та за можливості замінити матеріали на ті, що піддаються переробці.

Доппельгерц - один бренд для кожного

Доппельгерц часто супроводжує людей протягом всього життя. Завдяки широкому асортименту ми підтримуємо наших клієнтів від самого початку життєвого шляху, проходимо разом крізь роки, і залишаємось поруч до літнього віку.

Вітаміни для очей
Омега-3
Доппельгерц актив
Омега-3
Для роботи мозку, очей і серця

Ми посилюємо імунну систему, підтримуємо метаболізм, покращуємо працездатність, пробуджуємо красу зсередини, також ми допомагаємо зберегти гострий зір, здорову серцево-судинну систему. Доппельгерц закликає і допомагає вести здоровий образ життя у будь-якому віці.

Серед нашого асортименту кожен може знайти потрібне швидко та легко: всі продукти Доппельгерц мають зрозумілі назви, щоб користувач з першого погляду міг вибрати те, що йому потрібно. Спосіб вживання та інгредієнти також зазначені на пакуванні. Різні форми дозування: таблетки, капсули, желейки, розчинні таблетки, настоянки, задовольнять найвибагливіший смак.

Тепла та дружня комунікація

Ми приділяємо особливу увагу комунікації з нашими користувачами. Ми пропонуємо різні підходи та канали для комунікації. Чи то телефон, листування, чи повідомлення в соціальних мережах та на сайті.

Де б ти не був - Доппельгерц завжди поруч

Ми виготовляємо інноваційні продукти найвищої якості з оптимальним співвідношенням ціна-якість. Для нас дуже важливо, щоб ви могли знайти Доппельгерц де б не знаходились, ми намагаємось забезпечити наявність продуктів Доппельгерц як у великих аптеках столиці, так і в маленьких аптеках провінційних міст. Якщо ж все ж таки ви не можете знайти потрібний продукт, ви завжди можете замовити його онлайн, з багатьма аптечними мережами ми постійно проводимо акції з безкоштовної доставки.

Світовий бренд з чудовою традицією

Бренд Доппельгерц має довгу традицію, що поєднує кілька поколінь у Німеччині. За сто років історії бренда згідно з потребами наших користувачів, ми розробили та поставили на виробництво велику кількість продуктів. В результаті ми здобули цінний досвід, яким продовжуємо користуватися знову, і знову. В той самий час ми уважно слідкуємо за останніми розробками. Впродовж останніх років наш асортимент постійно розширюється, і Доппельгерц став брендом, який потрібен для всієї родини. І це стосується не тільки Німеччини. Покупці більш як 60-ти країн світу можуть покластися на наші високоякісні продукти.

Доппельгерц завжди відстоює якість

За якістю наших продуктів стоять роки досвіду всіх наших працівників, вони гарантують високі стандарти впродовж розробки продукта, і під час підбору інгредієнтів. Всі продукти Доппельгерц мають високоефективні комбінації обраних інгредієнтів, які схвалені Медичною Агенцією Європейського Управління Безпеки Харчових Продуктів (EFSA). Перед тим, як наші продукти потрапляють на ринок, вони обов’язково проходять контроль якості, щоб нічого не лишилось поза увагою. Усі товари проходять відповідальне тестування в суворих умовах, перш ніж можуть бути схвалені для продажу.

Шукаєте якісні вітаміни за розумну ціну - обирайте Доппельгерц!