Гімнастика для мозку

Регулярно тренувати потрібно не лише тіло, але й мозок, який також потребує щоденних вправ. Технічні засоби, такі як комп'ютери та мобільні телефони, часто беруть на себе роботу, яку мав би виконувати у повсякденному житті мозок. Важливі зустрічі, дні народження або незначні арифметичні задачі часто занадто швидко віддаються на відкуп технологіям. Звісно, зазвичай це дуже зручно, але нашим сірим клітинам також потрібно тренуватися.
Hund sitzt in Feld
Миттєва пам'ять
Alter Mann spielt Sudoku
Судоку
Mann fasst sich an Knie
Вікторина знань

Насправді людський мозок використовує лише невелику частину зі своїх понад 100 мільярдів нервових клітин. Той, хто не тренує його регулярно і не піддає постійному впливу нових стимулів, незабаром помітить, що його розумова працездатність знижується, забудькуватість зростає і з’являються проблеми з концентрацією уваги. Природний процес старіння також зазвичай зменшує кількість клітин мозку.

Та не хвилюйтеся! За допомогою цілеспрямованої мозкової гімнастики і вправ для розвитку пам'яті ми можемо тренувати мозок і зберігати, ба, навіть покращувати розумові здібності.

Тренувати пам'ять, розв’язуючи судоку, граючи у гру для тренування пам'яті та вікторину на знання, легко

Поцікавтеся у своєму колі знайомих: майже кожен щось вміє добре запам'ятовувати або ж вміє швидко розв’язувати якісь задачі чи питання. Запам'ятовування телефонних номерів або розв'язання арифметичних задач зазвичай є легким завданням для людей, котрі регулярно мають справу з числами. Завдання з зображеннями, такі як гра для тренування пам'яті або вікторина на знання, часто бувають дещо складнішими.

Проте за допомогою регулярних тренувань пам'яті можна також цілеспрямовано покращити продуктивність у певних сферах, адже повторювані процеси навчання можуть створювати нові нейронні зв'язки.

Саме за допомогою гімнастики для мозку розвивається здатність орієнтуватися в незнайомих ситуаціях та вирішувати проблеми. Наприклад, з тренувальними завданнями, запропонованими «Doppelherz», Ви можете цілеспрямовано зміцнити як візуальні, так і когнітивні навички за допомогою ігри для тренування пам'яті або судоку.

Тренуйте свій мозок в легкій ігровій формі! Долучайтесь до наших безкоштовних вправ для тренування мозку. Почніть з судоку або гри для тренування пам'яті від «Доппельгерц»!