„Миттєва пам’ять“ - тренуйте свою короткочасну пам'ять.

Багато людей скаржаться на те, що не можуть запам'ятати імена, нові дати або адреси. У цьому випадку йдеться про погану короткочасну пам'ять.

Наша короткочасна пам'ять призначена для зберігання інформації лише на короткий проміжок часу. Якщо отримана інформація здається нам неважливою або якщо нас просто засипають надто великою кількістю інформації, ми забуваємо її через кілька секунд або, найпізніше, через кілька хвилин. Якщо ж вона важлива для нас, то через проміжне сховище вона переходить в довгострокову пам'ять. Таким чином, короткочасна інформація перетворюється на довготривалі знання. Цілком можливо, наприклад, що багато людей похилого віку все ще добре пам'ятають події з юності.

Наша короткочасна пам'ять здатна зберігати близько 7 одиниць інформації. Це можуть бути, наприклад, цифри телефонного номера, список покупок або візуальні дані. І саме завдяки цій здатності ви можете тренувати свою короткочасну пам'ять з нашим набором зображень „Миттєва пам’ять“.

Протягом кількох секунд Вам демонструється зображення, деталі якого Ви повинні добре запам'ятати. Після цього вам ставлять 5 запитань щодо цього зображення з варіантами відповідей.

Почніть прямо зараз з набору "Миттєва пам’ять" і тренуйте свою короткочасну пам'ять. Невеличка порада: спробуйте повністю сконцентруватися на зображеннях і викинути з голови все зайве.

Так Ви швидше досягнете успіху! Бажаємо весело провести час та досягти успіху!