1. doppelherz.ua
  2. Довідник здоров'я
  3. Ігри
  4. Гра для тренування пам'яті

Гра для тренування пам'яті

Ви коли-небудь грали з дітьми в гру на запам’ятовування і явно програвали? Не хвилюйтеся! Це трапляється з багатьма дорослими, тому що в цій грі діти концентруються тільки на картах. В свою чергу, дорослі часто мають багато інших справ в голові і швидко втрачають інтерес до гри. Побачені зображення просто видаляються з короткочасної пам'яті.

Щоб легко опанувати гру на запам’ятовування, людині потрібна ефективна короткочасна пам'ять і висока здатність до концентрації. За допомогою цієї гри особливо зміцнюється зорова короткочасна пам'ять. Необхідно швидко запам'ятовувати розташування короткочасно відкритих і перевернутих карток. Але якщо з'являється занадто багато нової інформації або відволікаючих чинників, «старі» дані видаляються і замінюються новими. Однак Ви можете швидко покращити свій стан за допомогою регулярної гри.

Всім відома гра «Я спакував валізу і поклав у неї...» є веселою і водночас простою груповою грою для тренування короткочасної пам'яті. Список речей для пакування валізи заповнюється гравцями, які чергуються, доки всі згадані предмети не будуть перераховані в правильній послідовності. Ця гра особливо стане у нагоді для тих, хто перебуває в дорозі, оскільки вона не потребує жодних допоміжних засобів.

Почніть прямо зараз з приємної гри для тренування пам'яті і покращіть свою короткочасну пам'ять. Невеличка порада: грати у гру варто лише тоді, коли у вас є час і Ви не зайняті іншими справами. Тоді Ви швидко досягнете успіху!

Бажаємо вам веселощів та успіхів!