Menü
Контакти Список бажань Пошук
Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення до Queisser Pharma

Kontakt
Привітання
Dla firm

Беріть участь в акції від Доппельгерц Кіндер!

  • Напишіть нам повідомлення з темою Акція!
  • В листі зазначте рік народження вашого малючка :). 
  • Станьте одним з десяти переможців нашої щомісячної акції! 
  • Більше про акцію читайте у наших соцмережах в Фейсбук та Інстаграм

Політика конфіденційності

Ми збираємо персональні дані тільки тоді, коли ви їх нам надаєте шляхом реєстрації, заповнення форм або відправки повідомлень електронною поштою з метою оформлення замовлень на товари чи послуги, направлення заявок чи запитів щодо матеріалів, які ви замовляєте, а також в інших подібних ситуаціях, коли ви направляєте нам інформацію.

База даних і її зміст залишаються в нашій компанії і зберігаються в процесорах даних чи серверах, які функціонують від нашого імені і контролюються нами. Ваші персональні дані в жодному разі не будуть передаватися нами чи нашими агентами для використання третіми сторонами, окрім випадків, коли ви надасте свою згоду чи коли це вимагається, згідно із законом.

Ми повністю контролюємо і відповідаємо за використання будь-яких персональних даних, які ви надаєте нам. Деякі із цих даних можуть зберігатися чи оброблятися у комп'ютерах, що знаходяться в інших країнах, де законодавство щодо захисту даних може різнитися від законодавства країни, у якій ви живете. У таких випадках, ми гарантуємо, що будуть вжиті відповідні заходи захисту з тим, щоб процесор даних у тій країні забезпечував захист даних так само, як і в країні, у якій ви живете.