Menü
Контакти Список бажань Пошук
Робота з хворими на діабет

Школа діабету

Люди, у яких вперше виявлений цукровий діабет часто мають слабке уявлення про своє захворювання. На допомогу приходять школи діабету – найважливіший інструмент в навчанні пацієнта життю з діабетом і адекватному контролю захворювання. 

ТМ Доппельгерц в рамках підтримки лікарів-ендокринологів та сімейних лікарів, які проводять школи діабету, надає навчальні матеріали, продукцію для дегустації і подарунки пацієнтам – Доппельгерц актив Вітаміни для діабетиків і Доппельгерц актив Мінерали для діабетиків. 

Компанія Квайссер Фарма Україна спільно з українськими експертами в області діабетології розробляє навчальні матеріали по цукровому діабету 2-го типу і поставляє їх у різні регіони нашої країни. 

За посиланням Ви можете скачати каталог продуктів Доппельгерц для діабетиків. 

Підтримка футбольної команди ДіаЄвро.

У 2015 році Квайссер Фарма Україна підтримала українську футбольну команду на міжнародному чемпіонаті з футболу між командами людей з діабетом ДіаЄвро в Румунії.

У 2019 році ми стали генеральним спонсором футбольного чемпіонату ДіаЄвро. 

Завдяки підтримці спільноти людей з діабетом, кожного року Доппельгерц займає перші місця в голосуванні споживачів за впізнаваність та популярність наших продуктів серед діабетиків.