Menü
Контакти Список бажань Пошук
Квайссер Фарма

Два серця для мільйонів людей стали символом здоров’я, життєвої сили та добробуту, цей символ пов’язаний з високоякісними харчовими добавками від Доппельгерц, фіксуючими кремами Protefix, та іншими продуктами від Квайссер Фарма, компанії, яка існує на ринку з 1897 року. Квайссер Фарма здобула репутацію завдяки створеному в 1919 році тоніку Доппельгерц для зміцнення серця та покращення кровообігу.

З моменту свого створення Квайссер Фарма користується довірою серед клієнтів, які цінують її препарати на основі природних складників, вітамінів, макро- і мікроелементів. Результатом багаторічного досвіду фармацевтичної галузі є широкий асортимент продуктів преміум-класу, який складається з понад 120 препаратів для захисту здоров’я та забезпечення гарного стану всього організму. Ідеально підібрані інгредієнти в оптимальних дозах створюють низку добавок у тому числі для зміцнення м’язів, суглобів, кісток, імунної системи, нервової системи, а також очей.

Queisser Pharma постійно удосконалює свою продукцію згідно з очікуваннями клієнтів та вимогами ринку. В основі всіх препаратів Доппельгерц лежать сучасні медичні дослідження та новітні технології, продукти Доппельгерц повністю відповідають індивідуальним потребам людей будь-якого віку та в будь-який час року. Вітаміни, мінерали та спеціальні активні компоненти, що містяться в препаратах, підтримують правильну роботу організму і дозволяють вести активний спосіб життя. Для сучасних людей, які ведуть активний образ життя, розроблена спеціальна серія продуктів Doppelherz Aktiv. Вітаміни цієї серії містять найважливіші поживні речовини в кількості, необхідній організму під час збільшення навантажень.

Продукти Доппельгерц від Квайссер Фарма - це набір поживних речовин, які забезпечують повноцінну роботу організма кожного дня. Сучасний спосіб життя, брак відпочинку та стреси, а також неправильне харчування та споживання високоперероблених продуктів - це фактори, що збільшують ризик дефіциту поживних речовин. У таких випадках добавки, які усувають наслідки дефіциту, такі як слабкість, погіршення самопочуття або сприйнятливість до інфекцій, є додатковим джерелом вітамінів і мінералів.